sylwia śliwka

sylwia

Jestem twórcą techniki Architekt Duszy® autorem książki You Decide Architekt Duszy, Mistrzem praktyk duchowych - uzdrowicielem ciała i duszy.
Specjalizuję się w medycynie wielowymiarowej oraz anatomii intuicyjnej. Moich niezwykłych umiejętności jasnowidzenia oraz wielowymiarowego uzdrawiania, możesz doświadczyć w trakcie sesji indywidualnych oraz seminariów.

W każdym procesie, przez który Ciebie prowadzę , masz okazję doświadczyć uzdrowienia na wielu płaszczyznach swojego życia: w zdrowiu, w relacjach, w obfitości, czy w życiu zawodowym. Zmieniają się Twoje ograniczające myśli, emocje oraz przekonania. Energia uzdrawiania, porusza niezwykłą transformację również w obszarach historycznych oraz pokoleniowych, dzięki czemu Twój proces jest również procesem Twoich najbliższych.

Na co dzień jestem: mamą dwójki Aniołków i Dyzoniusza, żoną- partnerką, przyjaciółką, córką, siostrą, koleżanką i architektem nie tylko waszych pięknych Dusz, spełniam się również jako architekt zieleni, wnętrz oraz biżuterii.
Nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. Zawsze zmierzam na "szczyt", a jeśli chcesz się dołączyć serdecznie zapraszam.
We dwoje zawsze raźniej. Do zobaczenia w przyszłości 🙂

Jesteśmy niesamowicie potężni, nawet o tym nie wiedząc.

Stworzeni ze światła, a z natury wielowymiarowi

co daje nam dostęp do “niemożliwego”.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x