Jesteśmy niesamowicie potężni, nawet o tym nie wiedząc. Stworzeni ze światła, a z natury wielowymiarowi, co daje nam dostęp do “niemożliwego”.

 

Sylwia

Jestem autorem techniki Architekt Duszy®, mistrzem praktyk duchowych oraz uzdrowicielem. Specjalizuję się w medycynie wielowymiarowej oraz anatomii intuicyjnej.

Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuję w trakcie prowadzenia kursów, oraz sesji uzdrawiania.

Na co dzień jestem: mamą dwójki Aniołków i Dyzoniusza, żoną- partnerką, przyjaciółką, córką, siostrą, koleżanką i architektem nie tylko waszych pięknych Dusz, spełniam się również jako architekt zieleni, wnętrz oraz biżuterii.

W każdym procesie, przez który Ciebie prowadzę , masz okazję doświadczyć uzdrowienia na wielu płaszczyznach swojego życia: w zdrowiu, w relacjach, w obfitości, czy w życiu zawodowym. Zmieniają się Twoje myśli, emocje oraz przekonania.  Energia uzdrawiania, porusza niezwykłą transformację również w obszarach historycznych oraz  pokoleniowych, dzięki czemu Twój proces jest również procesem Twoich najbliższych. 

Nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. Zawsze zmierzam na “szczyt”, a jeśli  chcesz się dołączyć serdecznie zapraszam. W grupie zawsze raźniej. Do zobaczenia w przyszłości 🙂

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x