Sesja Prywatna

Istnieje ścisłe powiązanie pomiędzy naszymi emocjami, wynikającymi z nich przekonaniami, a ciałem fizycznym i naszymi relacjami z otoczeniem. 

Wszystko czego doświadczasz, zależy od tego jak postrzegasz świat oraz siebie i jakie nadajesz temu znaczenie.

Koszt Sesji 

Dla Absolwentów Seminarium 

Sesje odbywają się w: Bielsko-Biała ul.Łupkowa 9 lub on-line: Video Messenger/ Telefon

Czas sesji – 60 minut

Rezerwacja sesji telefonicznie lub on-line
Cena sesji obejmuje:
– 60 minutowe spotkanie
– dwie konsultacje email dotyczące danej sesji

Wszelkie działania wbrew tobie i twoim wartościom, długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, którym brak wybaczenia, brak akceptacji i odrzucenie,ciągły stres i presja,  to tylko niektóre elementy, ujawniające się po jakimś czasie w negatywny sposób, w naszym ciele fizycznym.

Nasze przekonania choć są z pozoru subtelne, to jednak zawsze obecne. Są niewidzialnymi czynnikami, które determinują nasze życie. Warto umieć o nie zadbać, abyśmy łatwo potrafili wybrnąć z krzywd i nieporozumień oraz świadomie kreować własną rzeczywistość .

Jedno jest pewne: stosują higienę mentalną na co dzień – dobre samopoczucie pozostaje z Tobą na zawsze.

Dlatego na seans zapraszam z każdym ważnym dla ciebie tematem, z którym czujesz że nie możesz poradzić sobie sam. Mogą dotyczyć one zdrowia, jak i życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego, wzmocnienie pola energetycznego, czy oczyszczenia czakr i ciał subtelnych. Jeśli jesteś gotowy również możemy pracować na pamięci historycznej pod czas, której uzdrawiamy karmę i prawo przyczynowo – skutkowe twojego życia.

Jedna sesja wystarczy, abyś doświadczył uzdrowienia na kilku poziomach i poczuł zmiany na lepsze. Wiele osób jednak, korzysta z kilku spotkań, tak aby nowa jakość, na dobre zagościła w ich przestrzeni. 

Jest to proces indywidualny, zachodzący dla każdego w różnym czasie, a ja jestem tu by Ci pomóc na drodze ku zdrowiu, szczęściu i nowej świadomości.