Życie to podróż pełna wyzwań, niezależnie od tego, kim  jesteś. Wyzwania mają nas nauczyć cennych lekcji i pomóc się rozwijać. Czasem jednak dostrzeganie korzyści z tych wyzwań w momencie, gdy się pojawiają, nie zawsze jest łatwe…Zwłaszcza jeśli próbujemy zrobić to sami.

Nasza podświadomość jest pełna cieni, które karmione są ranami z przeszłości, strachem i negatywnymi- interaktywnymi myślami. Żyjąc po ich wpływem, żyjesz w tej samem znanej przeszłości i tworzysz przewidywalną przyszłość.

Zmieniając swoje nawyki myślowe i emocjonalne opuszczasz przeszłość, i w obecności, kreujesz wszystko to czego pragniesz. Ciało doświadcza uzdrowienia i wszystkie ważne dla Ciebie przestrzenie życia codziennego.

Sesje odbywają się stacjonarnie w Bielsku -Białej ul.Łupkowa 9
lub na odległość za pośrednictwem Video Messenger FB/ InstagramVideo .

Sesja Architekt Duszy nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, a zatem sesja uzdrawiania na odległość jest wspaniałym rozwiązaniem, dla każdego, ponieważ pozwala otrzymywać korzyści z niej płynące w zaciszu własnego domu. Jednak jeśli masz możliwość skorzystania z indywidualnego spotkanie serdecznie zapraszam do mojej przestrzeni.

W trakcie sesji korzystam z daru jasnowidzenia oraz intuicji, która umożliwia mi dotarcie do Twojego umysłu podświadomego, tam gdzie przechowywane są wszystkie kody, które tworzą Twoje obecne ciało i życie.  

Każde doświadczenie, które wybrzmiało negatywną emocją,  zostaje zapisane w umyśle podświadomym, stają się nieświadomymi kodami, oddziaływującymi bezpośrednio na Twoje życie, zakłócają Twoje poczucie spełnienia i szczęścia. 

Zablokowane emocje i traumy, zakrzywiają nasze codzienne definicje, które utrudniają nam budowanie właściwych relacji z samym sobą, z innymi i ze światem zewnętrznym. Czujemy się nie spełnieni, pełni żalu, rozczarowania, przepełnieni lękiem, a prawo przyciągania wykorzystuje nasze słabości, powodując, że nasze zewnętrzne życie daje wiele do życzenia, a przecież nie jesteś tu po to, by walczyć lub uciekać, lecz by stać się świadomym kreatorem i doświadczać spełnienia. 

Wszystko co w Tobie, jest na zewnątrz ciebie. Jeśli chcesz mieć wpływ na swoje życie, zacznij od swojego wnętrza. 

Te same same myśli zawsze prowadzą do tych samych decyzji, te same decyzje skutkują tymi samymi zachowaniami, doświadczeniami i emocjami. Twoja osobowość składa się na myśli, działania i uczucia. To właśnie obecna Twoja osobowość, stworzyła Twoją osobistą rzeczywistość.  Jeśli chcesz chcesz stworzyć nową rzeczywistość, musisz stać się świadomy, czym wypełniona jest Twoja głowa i zmienić jej zawartość. Przed Tobą drzwi nowych możliwości 

 

Sensem sesji jest spojrzenie na genezę emocje i myśli, które zakotwiczyły cię w przeszłości, spojrzenie na przyzwyczajenia, które definiują Ciebie i twoje życie.  Jeśli zerwiesz te ograniczenia – maski, warstwa po warstwie to doświadczysz uzdrowienia siebie i swojego życia. 

Kim już nie chcesz być… Czego nie chcesz już doświadczać… Jakie myśli i emocje blokują twoją lepszą przyszłość… Czy poczucie Twojego szczęścia definiuje świat zewnętrzny… Kim chcesz być…dokąd zmierzasz i jaki masz cel… dlaczego jeszcze tam nie jesteś… 

 

Dzięki holistycznemu podejściu
do ludzkiej natury możesz zmienić bieg swojego życia, doświadczyć transformacji w każdej przestrzeni swojego życia oraz wielowymiarowego uzdrowienia ciała i życiowych przestrzeni.

Nie czekaj… dołącz do tysiąca pięknych dusz, świadomych Twórców własnej rzeczywistości

Odzyskaj moc i własny potencjał.
Wejdź na nowo w relacje z samym sobą, by doświadczyć
Jedności i otworzyć się na prawdziwą rzeczywistość, świetlistej istoty, gdzie moc kreacji jest w Tobie i na zewnątrz ciebie.