Sesja Uzdrawiania

Sesja Architekt Duszy® to holistyczne podejście do ludzkiej natury,
gdzie kluczem jest dotarcie do przyczyny problemu,
by przywrócić harmonijny przepływ energii
pomiędzy ciałem,  a duchem.

Sesje indywidualne to mój czas na Twoją wyłączność i pełnowartościowa uwaga, zarezerwowana tylko dla Ciebie. Dzięki temu, możemy pracować z Twoim Celem w bardziej intensywny i efektywny sposób, niż podczas grupowych spotkań.

Sesje indywidualne zapewniają intymność, dyskrecję i komfort, którego potrzebujesz.
Możliwy zakres pracy jest nieograniczony, ponieważ pracujemy z energią czystej świadomości z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest, a na poziomie Stwórcy i Stworzenia istnieje całkowita wolność od ograniczeń.

Oczyszczanie energetyczne, analiza ciała i duszy, uzdrawianie na poziomie ciał fizycznych i subtelnych, praca z kodami historycznymi, genetycznymi oraz komórką macierzystą, to tylko niektóre spośród wielu zagadnień, jakie możemy wspólnie zgłębiać w trakcie sesji indywidualnych.

Wybierając pracę ze mną, otwierasz się na nowe perspektywy, będące drogą rozwoju w harmonii z Uniwersalną Świadomością – Naturalnymi Prawami i zdrowymi wzorcami istnienia.
To Twój krok ku wyższym wymiarom świadomości i wkroczenie nową linię czasu – zgodną z Twoim Planem Istnienia, gdzie odkryjesz najbardziej spełnioną, harmonijną wersję Siebie i Twojej rzeczywistości.

Już po jednej sesji doświadczysz wewnętrznego spokoju, większej równowagi emocjonalnej, mentalnej oraz fizycznej. Czasem zmiany są bardzo subtelne, ale zawsze doświadczalne. 

Nic w naszym życiu nie jest oddzielone od nas.
Wszystko czego doświadczamy
jest odpowiedzią
na nasze
nieświadome przekonania i blokady

sesja
Każda sesja to indywidualny proces uzdrawiania,
który uzależniony jest od stopnia zaawansowania problemu.
W wielu przypadkach następuje natychmiastowo,
w innych wymaga dłuższego czasu i większej ilości wizyt.

Najczęściej wybierana tematyka sesji

Zablokowana emocja,  ogranicza prawidłowy przepływ energii,  przyczyniając się do powstawania zaburzeń i chorób w ciele fizycznym. Oczyszczanie pamięci z traum i trudnych doświadczeń pozwala przywrócić ciału równowagę. Dodatkowo proces wybaczania, wzmacniania poczucie akceptacji, własnej wartości oraz pewności siebie.

Odzyskasz wewnętrzny spokój i staniesz się świadomym obserwatorem oraz kreatorem własnego życia, obecnym w teraz.

Nasze przekonania choć są z pozoru subtelne, to jednak zawsze obecne. Są niewidzialnymi czynnikami, które determinują nasze życie. W trakcie pracy oczyścimy te, które ograniczają Twoją wewnętrzną i zewnętrzną równowagę, moc i siłę.

Uzdrowimy okres prenatalny, czas narodzin, dzieciństwo oraz pamięć historyczno- genetyczną z trudnych doświadczeń.

Choroba jest odpowiedzią na nasz stan emocjonalno – mentalny. Brak równowagi energetycznej w ciałach subtelnych, to brak zdrowia w ciele fizycznym. Wykorzystując wielowymiarową medycynę, intuicyjną anatomię, komórkę macierzystą i zaawansowaną genetykę, oczyścimy zaburzenia energetyczne oraz fizyczne, a Ty doświadczysz wielopoziomowego uzdrowienia.

Pokażę ci jak zachować higienę emocjonalną oraz mentalną, aby cieszyć się zdrowiem.

Relacje to jeden z ważniejszych elementów naszego życia. Kluczem do tworzenia tych zdrowych, nie jest bycie idealną połówką, a stanie się całością, która doświadcza wewnętrznej równowagi i samoakceptacji siebie. Uzdrowienie pamięci trudnych relacji, negatywnych emocje oraz ograniczających poglądów dotyczących kobiety/ mężczyzny, otworzy cię na tworzenie stałych i zdrowych relacji.

Ustawienia energetyczne oraz oczyszczenie pamięci rodowych, wzmocni Twoją przestrzeń i uwolni od oczekiwań i konfliktów.

Masz trudności z wyznaczaniem sobie celi i motywacją, by je osiągnąć? Wspólnie uwolnimy blokady, uzdrowimy pamięć porażki, a oczekiwania przekształcimy w konsekwentne działanie, by odnaleźć właściwy dla siebie życiowy kierunek oraz pasję.

Poszerzysz swoją strefę komfortu i zbudujesz wewnętrzną motywację do samorealizacji.

Jakość naszego pola energetycznego ma wpływ na nasze myśli, emocje, działania oraz zdrowie ciała fizycznego.
Oczyszczenie i zrównoważenie pola energetycznego, zapewnia nam równowagę i harmonię w całej naszej, wielowymiarowej przestrzeni oraz w naszym zewnętrznym świecie.

W miarę potrzeb oczyścimy przestrzeń fizyczną, czyli: miejsce zamieszkania, pracy itp.

Borykasz się ze złymi nawykami: papierosy, zajadanie emocji i stresu, brak samodyscypliny, odkładanie rzeczy na potem, a może niezdrowy perfekcjonizm… Wspólnie dotrzemy do ich źródła
i oczyścimy programy, które są odpowiedzią na Twoje zachowania.

Ataki energetyczne, zagubione dusze, klątwy

Jakość naszego systemu energetycznego wpływa na wszystkie nasze przestrzenie życiowe:  zdrowie,  obfitość, relacje, pracę i wiele innych.

Praca z czakrami poprawia przepływ energii w ciele, wprowadzając równowagę i uzdrowienie w każdym aspekcie Twojego życia.

Tworząc relacje z innymi często nie zdajemy sobie sprawy, jak nasze różne doświadczenia, zaburzają prawidłową hierarchię energetyczną w naszej przestrzeni. 

Ustawienie energetyczne tworzą prawidłowe role dla nas i ludzi z naszego otoczenia.

 

INWESTYCJA W SIEBIE

Online 280 PLN / 45 MINUT

FORMA SPOTKANIA

Sesje prowadzone są zdalnie
za pośrednictwem
Skype/ Video Messenger FB.
Spotkanie offline w Bielsku-Białej
dostępne w dniach
15.09 - 30.10
Serdecznie zapraszam

REZERWACJA

Rezerwacji możesz dokonać:
w naszym systemie rezerwacji
telefonicznie 501 874 562
email: sylwia@sylwiasliwka.pl
wysyłając wiadomość na FB

PRZED SPOTKANIEM

1. Opłać sesję
2. Jeśli sesja odbywa się za pośrednictwem
komunikatorów online, znajdź mnie na FB lub skype
Sylwia Śliwka Architekt Duszy
3. Kontaktujemy się o umówionej porze.
Jeśli wybrałeś sesję na telefon - zadzwonię do Ciebie.

pakiety
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x