Mówi się, że przed wejściem do morza, rzeka drży ze strachu.
Patrzy za siebie na drogę, którą przebyła ze szczytów gór.
Długą, krętą drogę przecinając lasy i wioski,
a przed nią widzi ocean tak ogromny, że wejście do niego wydaje się niczym więcej, jak zniknięciem na zawsze.
Ale nie ma innej drogi. Powrót jest niemożliwy.
Rzeka musi podjąć ryzyko wejścia do oceanu, tylko wtedy
strach zniknie. Ponieważ tam rzeka będzie wiedziała,
że nie chodzi o zniknięcie w oceanie, ale o to by stać się oceanem.

The dark side of earth

Uwalniając się z wpływów swoich cienie, które karmione są ranami z przeszłości i strachem, odzyskujesz moc i własny potencjał. Tworzysz na nowo relacje z samym sobą, a kiedy jesteś w Ayni zaczynasz otwierać się na prawdziwą rzeczywistość, świetlistej istoty, gdzie moc kreacji jest w Tobie i na zewnątrz ciebie.

INWESTYCJA W SIEBIE
SPOTKANIE 45 MIN/ 300 PLN
SPOTKANIE 90 MIN/ 500 PLN

W trakcie sesji korzystam z daru jasnowidzenia oraz intuicji, która umożliwia mi dotarcie do Twojego umysłu podświadomego, tam gdzie przechowywane są wszystkie wspomnienia, często wyparte przez Twój umysł świadomy. 

Każde doświadczenie, które wybrzmiało negatywną emocją,  zostaje zapisane w umyśle podświadomym, stają się nieświadomymi kodami, oddziaływującymi bezpośrednio na Twoje życie, zakłócają Twoje poczucie spełnienia i szczęścia. 

Zablokowane emocje i traumy, zakrzywiają nasze codzienne definicje, które utrudniają nam budowanie właściwych relacji z samym sobą, z innymi i ze światem zewnętrznym. Czujemy się nie spełnieni, pełni żalu, rozczarowania, przepełnieni lękiem, a prawo przyciągania wykorzystuje nasze słabości, powodując, że nasze zewnętrzne życie daje wiele do życzenia, a przecież nie jesteś tu po to, by przydarzać się życiu, lecz by świadomie je kreować. Pamiętaj wszystko co w Tobie, jest na zewnątrz ciebie. Jeśli chcesz mieć wpływ na swoje życie, zacznij od swojego wnętrza. 

Praca wykonywana jest na szerokim spektrum Twojej Istoty, docierając do podłoża historycznego, genetycznego, jak również pamięci duszy, a uzdrawiając ciała subtelne doświadczasz uzdrowienia ciała fizycznego. 

Celem sesji jest dotarcie
i uwolnienie zakorzenionych emocji, wzorców oraz doświadczeń w Twojej podświadomości, które ograniczają  samorealizację w różnych obszarach codziennego życia, w tym moc doświadczania zdrowia i obfitości, byś mógł stać się świadomym kreatorem własnego życia.
Dzięki holistycznemu podejściu
do ludzkiej natury możesz zmienić bieg swojego życia, doświadczyć transformacji w każdej przestrzeni swojego życia oraz wielowymiarowego uzdrowienia ciała i życiowych przestrzeni.
Aby wziąć udział w tym zmieniającym życie wydarzeniu, wybierz odpowiedni termin dla siebie i dokonaj rezerwacji.
Nie przegap okazji, aby dołączyć
do setek pięknych dusz, które przeżyły cudowne doświadczenie, gdzie umysł łączy się z sercem.
Sesje odbywają się stacjonarnie w Bielsku -Białej ul.Łupkowa 9
lub na odległość za pośrednictwem Video Messenger FB/ InstagramVideo .

Sesja Architekt Duszy nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, a zatem sesja uzdrawiania na odległość jest wspaniałym rozwiązaniem, dla każdego, ponieważ pozwala otrzymywać korzyści z niej płynące w zaciszu własnego domu. Jednak jeśli masz możliwość skorzystania z indywidualnego spotkanie serdecznie zapraszam do mojej przestrzeni.
TELE.: 501 874 561
Email: sylwia@sylwiasliwka.pl