Eksploracja wewnętrzna jest narzędziem prowadzącym do głębokiej transformacji na wszystkich poziomach Twojej istoty. W tej podróży holistycznego uzdrowienia docieramy do pierwotnej przyczyny Twojego obecnego stanu, badając wszystkie warstwy – fizyczną,  emocjonalną, mentalną, genetyczną, historyczną oraz duchową.

Sesja to zaproszenie do samopoznania- eksploracji, podróży w głąb zakamarków ludzkiej podświadomości, gdzie odkrywamy ukryte w Twoich ciałach przesłania, rozszyfrowujemy symbolikę dolegliwości oraz doświadczeń, by rozpocząć proces uważnego uzdrawiania Twojego ciała i życia, wykorzystując myśl, intencję i pozytywne przekonania.

 

W każdym z nas kryje się wewnętrzny krajobraz bogaty w emocje, myśli, wspomnienia i przekonania. Kiedy doświadczamy objawów na poziomie fizycznym, często mają one korzenie w tym wewnętrznym krajobrazie. Zagłębiając się w ten wewnętrzy świat odkrywamy przyczyny i wkraczamy na drogę transformacji i uzdrowienia.

Na sesje zapraszam do Bielsku -Białej lub na odległość za pośrednictwem Video Messenger FB/ InstagramVideo/ WhatsApp .

Sesja Architekt Duszy nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, dlatego sesja na odległość jest wspaniałym rozwiązaniem, dla każdego, ponieważ pozwala otrzymywać korzyści z niej płynące w zaciszu własnego domu. Jednak jeśli masz możliwość skorzystania z indywidualnego spotkanie serdecznie zapraszam do mojej przestrzeni.

 

Twoja osobowość składa się na myśli, intencje, uczucia i  działania. Te same myśli zawsze prowadzą do tych samych decyzji, te same decyzje skutkują tymi samymi zachowaniami, doświadczeniami i emocjami. To właśnie obecna Twoja osobowość, stworzyła Twoją osobistą rzeczywistość.  Jeśli chcesz ją zmienić lub stworzyć nową rzeczywistość, musisz stać się świadomy, wkroczyć na ścieżkę samopoznania i zmienić zawartość w swoich ciałach.

 

Sensem sesji jest spojrzenie na genezę emocje i myśli, które zakotwiczyły cię w przeszłości, spojrzenie na przyzwyczajenia, które definiują Ciebie i Twoje życie.  Jeśli zerwiesz te ograniczenia – maski, warstwa po warstwie to doświadczysz uzdrowienia siebie i swojego życia. 

Kim już nie chcesz być… Czego nie chcesz już doświadczać… Jakie myśli i emocje blokują twoją lepszą przyszłość… Czy poczucie Twojego szczęścia definiuje świat zewnętrzny… Kim chcesz być…dokąd zmierzasz i jaki masz cel… dlaczego jeszcze tam nie jesteś… 

 

Dzięki holistycznemu podejściu
do ludzkiej natury możesz zmienić bieg swojego życia, doświadczyć transformacji w każdej przestrzeni swojego życia oraz wielowymiarowego uzdrowienia ciała i życiowych przestrzeni.

Nie czekaj… dołącz do tysiąca pięknych dusz, świadomych Twórców własnej rzeczywistości

Odzyskaj moc i własny potencjał.
Wejdź na nowo w relacje z samym sobą, by doświadczyć Jedności
i otworzyć się na prawdziwą rzeczywistość, świetlistej istoty, gdzie moc kreacji jest w Tobie i na zewnątrz ciebie.