Sesja uzdrawiania Wakacje 500+

To holistyczne podejście do ludzkiej natury, gdzie kluczem jest dotarcie do przyczyny problemu, by przywrócić harmonijny przepływ energii
pomiędzy ciałem,
umysłem, a duchem.

Nic w naszym życiu nie jest oddzielone od nas.
Wszystko czego doświadczamy
jest odpowiedzią
na nasze nieświadome przekonania i blokady.

WYBIERZ TEMAT DLA SIEBIE

Praca z emocjami, które ograniczają prawidłowy przepływ energii,  przyczyniając się do powstawania zaburzeń i chorób w ciele fizycznym. Oczyszczanie pamięci z traum i trudnych doświadczeń. Proces wybaczania i wzmacniania poczucia akceptacji, własnej wartości oraz pewności siebie.

Odzyskasz wewnętrzny spokój i staniesz się świadomym obserwatorem oraz kreatorem własnego życia, obecnym w teraz.

Nasze przekonania choć są z pozoru subtelne, to jednak zawsze obecne. Są niewidzialnymi czynnikami, które determinują nasze życie. W trakcie pracy oczyścimy te, które ograniczają Twoją wewnętrzną i zewnętrzną równowagę, moc i siłę.

Uzdrowimy okres prenatalny, czas narodzin, dzieciństwo oraz pamięć historyczno- genetyczną z trudnych doświadczeń.

Choroba jest odpowiedzią na nasz stan emocjonalno – mentalny. Brak równowagi energetycznej w ciałach subtelnych, to brak zdrowia w ciele fizycznym. Wykorzystując wielowymiarową medycynę oraz intuicyjną anatomię, oczyścimy zaburzenia energetyczne, a Ty doświadczysz wielopoziomowego uzdrowienia.

Pokażę ci jak zachować higienę emocjonalną oraz mentalną, aby cieszyć się zdrowiem.

Relacje to jeden z ważniejszych elementów naszego życia. Kluczem do tworzenia tych zdrowych, nie jest bycie idealną połówką, a stanie się całością, która doświadcza wewnętrznej równowagi i samoakceptacji siebie. Uzdrowienie pamięci trudnych relacji, negatywnych emocje oraz ograniczających poglądów dotyczących kobiety/ mężczyzny, otworzy cię na tworzenie stałych i zdrowych relacji.

Ustawienia energetyczne oraz oczyszczenie pamięci rodowych, wzmocni Twoją przestrzeń i uwolni od oczekiwań i konfliktów.

Masz trudności z wyznaczaniem sobie celi i motywacją, by je osiągnąć? Wspólnie uwolnimy blokady, uzdrowimy pamięć porażki, a oczekiwania przekształcimy w konsekwentne działanie, by odnaleźć właściwy dla siebie życiowy kierunek oraz pasję.

Poszerzysz swoją strefę komfortu i zbudujesz wewnętrzną motywację do samorealizacji.

Jakość naszego pola energetycznego ma wpływ na nasze myśli, emocje, działania oraz zdrowie ciała fizycznego.
Oczyszczenie i zrównoważenie pola energetycznego, zapewnia nam równowagę i harmonię w całej naszej, wielowymiarowej przestrzeni oraz w naszym zewnętrznym świecie.

W miarę potrzeb oczyścimy przestrzeń fizyczną, czyli: miejsce zamieszkania, pracy itp.

Borykasz się ze złymi nawykami: papierosy, zajadanie emocji i stresu, brak samodyscypliny, odkładanie rzeczy na potem, a może niezdrowy perfekcjonizm… Wspólnie dotrzemy do ich źródła
i oczyścimy programy, które są odpowiedzią na Twoje zachowania.

Codzienność często ogranicza nasze poczucie spokoju i relaksu. Wówczas medytacja staje się jedną z form, by choć na chwilę zatrzymać bieg swoich myśli.

Równowaga w świecie zewnętrznym jest uwarunkowana naszym światem wewnętrznym oraz równowagą pola energetycznego. 

Nauczę cię jak dbać, oczyszczać i zasilać swoje pole, by zachować równowagę emocjonalno- mentalną.

Jakość naszego systemu energetycznego wpływa na jakość: naszego zdrowia i życia, przepływ obfitości, trwałe relacje, strefę obfitości i wiele innych życiowych aspektów.

Praca z czakrami poprawia przepływ energii w ciele, wprowadzając uzdrowienie na wielu płaszczyznach Twojego codziennego życia.

Tworząc relacje z innymi często nie zdajemy sobie sprawy, jak nasze różne doświadczenia, zaburzają prawidłową hierarchię energetyczną w naszej przestrzeni. 

Ustawienie energetyczne tworzą prawidłowe role dla nas i ludzi z naszego otoczenia.

 

Inwestycja w siebie

500 PLN / Pakiet 2 sesji

Każda sesja to indywidualny proces uzdrawiania,
który uzależniony jest od stopnia zaawansowania problemu.
W wielu przypadkach następuje natychmiastowo,
w innych wymaga dłuższego czasu i większej ilości wizyt.

Sesja uzdrawiania może być stosowana w połączeniu z leczeniem farmakologicznym
i nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych,
przyjmowania leków, czy wizyt u specjalisty. 

pakiety
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x