Masters of Science

Seminarium I Stopnia
My Way

Seminarium II Stopień Flow Way

Seminarium III Stopień Elizjum

Seminarium IV Stopień - moduł I
SOUL MATE

Seminarium IV Stopień - moduł II
Intuicyjny Manager

Seminarium IV Stopień - moduł III
Body Balance

Niemal każda tradycja duchowa i religie świata mówią o sercu jak o miejscu, przez które można dotrzeć do duszy, mądrości i intuicji. Twoim zadaniem jest odkryć własny świat, a następnie powierzyć się mu całym sobą.

Moc serca to moc inteligencji, która przenika cały wszechświat. Wykracza daleko poza nasze wyobrażenie o nas samych. Jeśli utrzymujesz porozumienie z samym sobą na poziomie emocjonalnym i fizycznym to utrzymujesz równowagę z całym wszechświatem i stajesz się świadomym kreatorem własnego życia.

Umysł koncentruje Twoją uwagę na zdarzeniach, poglądach, przekonaniach.

Serce natomiast zna prawdę i przemówi do Ciebie poprzez intuicję, słuchając go nigdy się nie pomylisz, ponieważ stanowi esencję tego czym jesteś, wie do czego powinieneś dążyć i jest wolne od dualizmu. Serce łączy Cię z głębszym źródłem wiedzy, do której nie znajdziesz dostępu tylko przez umysł.

SZTUKA KREACJI RZECZYWISTOŚCI

Masters of Science to metoda opracowana przez Sylwię Śliwkę przełożona na seminaria oraz sesje indywidualne. Inspirowana różnymi nurtami myśli filozoficznej, duchowej, naukowej oraz przekazów duchowych. Opiera się na doświadczalnym podejściu do zmiany.

Osoba szukająca zmiany, pragnąca uwolnić się od rutyny codzienności  i chcąca zrozumieć sens własnego życia, dokona tego dzięki uwolnieniu się od ograniczających programów, które nabywamy od momentu naszego poczęcia, po dzieciństwo i dorosłe życie oraz tych zapisanych w pamięci historycznej i genetycznej. Uwalniając się od ograniczeń, doświadczamy nie tylko uzdrowienia duchowego, ale również fizycznego i uzdrowienia naszego świata zewnętrznego. 

Nie jesteśmy ludźmi szukającymi boskiego doświadczenia, lecz duszami, które szukają ludzkich przeżyć. Przychodzimy na ziemie ze wszystkim, co jest nie zbędne, aby nasze życie było pełne szczęścia i spełniania. Jednak zamieszkując świat pełen hałasu opinii innych tracimy połączenie z własnym potencjałem i sercem, które jest esencją tego, czym naprawdę jesteśmy i wie do czego powinniśmy dążyć.

Człowiek przez tysiące lat rozwijał się w szczególny sposób. Zrozumiał możliwości umysłu. Jedak w drodze rozwoju zapomniał o sercu i doświadcza dziś oddzielenia  i dualizmu.

Umysł w dobie dualizmu wikła nas w idee, zdarzenia, poglądy i opinie, tworząc w ten sposób emocje, na które odpowiada Prawo Przyciągania. W efekcie otrzymujemy to na czym skupia się nasza uwaga emocjonalna. Emocja bowiem jest paliwem dla naszych myśli, które manifestują się w naszym życiu. Myśl pozbawiona uczuć nie ma żadnej moc. Więc nie ważne jak bardzo będziemy starać się poprawić swój nastrój pozytywnym myśleniem, górę i tak wezmą emocje, które na poziomie świadomym często są wypierane.

Zamykamy się wewnątrz swojej głowy, zaprogramowani na hamowanie emocji, wszelkie przeczucia, czy intuicję odsuwamy od siebie jako coś niewłaściwego. Kiedy mamy podjąć decyzję, rozważamy wszystkie za i przeciw, by na koniec uznać, że najlepszy wybór, to wybór racjonalny. Nauczono nas, że logika i wiara tylko w to, co można zobaczyć i doświadczyć fizycznymi zmysłami jest ideałem. W ten sposób człowiek pozwala, by umysł dyrygował całym jego przedstawieniem, zwanym życiem.

Dziś tracimy zdolność łatwego rozwiązywania codziennych spraw, a w walce o jutro gubimy samego siebie. Dlatego miej odwagę choć na jeden dzień przenieś swoją świadomość do serca i zobacz, jak łatwe i proste może stać się twoje życie.

Przenosząc swoje życie do przestrzeni serca, wzrasta nasza intuicja i uaktywnione zostają zmysły paranormalne, dzięki którym zaczynamy postrzegać świat poza zmysłowo.

Serce jest początkiem wszystkiego, daje nam dostęp do znaczne wyższych możliwości naszego umysłu otwierając drzwi do naszej pod- i nad- świadomości. Dzięki czemu, wykorzystując intencję i uwagę, wprowadzamy zmiany starych ograniczeń, kodów, czy przekonań oraz uzdrawiamy traumy, oczyszczamy pamięć genetyczno – historyczną doświadczając uzdrowienia  na 9 płaszczyznach istnienia, wykorzystując najsubtelniejszą częstotliwość we wszechświecie, która wynosi 0,1 Hz/s. Dziś nauka nazywa ją częstotliwością fraktalną, czyli Świadomością Serca.

Powrót do serca wznosi nasze ciało do wyższych wymiarów, gdzie tworzenie staje się jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek miało to miejsce. Stajemy się obecnym obserwatorem i stwarzamy swoją rzeczywistość poza dualizmem i prawami wszechświata, stając się Alchemikami. Tworzymy zdrowe relacje z samym sobą, z ludźmi, z naszym otoczeniem i ze światem fizycznym. Doświadczamy obfitości w każdej dziedzinie życia.

Nie pozwól by twój umysł decydował o twoim “teraz”zamykając Cię w przeszłości i nakazują wybiegać w przyszłość, bo tak tracisz chwilę obecną i przestajesz żyć. Stań się własnym marzeniem, świadomie wypowiedzianym i odkrytym na nowo. Liczy się każda emocja, myśl i czyn. To wszystko jest energią, a okazana energia zawsze wraca. Twoje serce otwiera przed tobą okno możliwości. Dzięki mocy serca otwiera się dla ciebie nowy świat, w którym nie ma miejsca na przypadki, przeobrażasz lęki w miłość , a przeszkody przyjmujesz jako okazje do duchowego wzrostu.

Serce jest kluczem do wszystkiego czego pragniesz, a umysł jest po to by słuchać co mówi serce.

Zapraszam cię w niezwykłą przygodę poznania samego siebie. Obudzę w Tobie pozytywną reakcję na zmianę, bo każdy może osiągnąć sukces, w każdej dziedzinie życia, pod warunkiem, że będzie szanować własną osobowość i wyznawane wartości.