Siatka Kryształowa

Czy wiesz, że kamienie szlachetne mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie? Litoterapia, czyli leczenie kamieniami, opiera się obecności w minerałach dokładnie tych samych pierwiastków, które znajdują się w ludzkim organizmie. Co więcej, kamienie potrafią też gromadzić i emitować energię.

Na sesji wykorzystujemy specjalnie  zaprojektowany kryształ, wzdłuż geometrii symbolu Drzewa Życia, w połączeniu z wibracją koloru i światła, przynosi natychmiastową poprawę przepływu energii w centrach energetycznych, wprowadzając równowagę energetyczną ciała fizycznego oraz ciała emocjonalnego, mentalnego i duchowego.

Pracując z kryształem, poprzez jego promienną aurę odczuwamy czystość umysłu, co powoduje, że inaczej patrzymy na otaczający nas świat. Blokady energetyczne zostają rozpuszczone, a my wznosimy swój poziom szczęścia na wyższą częstotliwość. Pojawia się spokój, radość i harmonia. Poprawia się nasz odbiór samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Wzrasta akceptacja. Jeśli jest to odpowiednie dla Ciebie, na tym etapie, rozpuszczone zostają stare wzorce, które budowały Twój ograniczający system wierzeń i przekonań.

Siatka kryształowa w połączeniu z prowadzoną medytacją jest niezwykłym narzędziem do pracy z polem historycznym i przyczynowo- skutkowym, które umożliwia nam dotarcie do najgłębszych pokładów naszej podświadomości. 

Inwestycja
w siebie

180 PLN
30 minut

Sesja tylko
stacjonarna

BIELSKO-BIAŁA DWORKOWA 2

Rezerwacja

Wybierz dogodny dla siebie termin
i opłać spotkanie

pakiety
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x