Kursy Architekt Duszy

Serce jest kluczem do wszystkiego, czego pragniesz,
a umysł jest po to by słuchać tego co mówi serce.
Serce otwiera przed tobą okno możliwości,
gdzie nie ma miejsca na przypadki,
lęki przeobrażane są w światło, gniew w wybaczenie,
a przeszkody stają się okazją do duchowego wzrostu.

Każdy z nas posiada zdolność leczenia i rozwiązywania własnych problemów w sferze emocjonalnej, mentalnej oraz fizycznej.

Zagubieni jednak w codziennej lawinie myśli, których często nie jesteśmy  świadomi, trudno odnaleźć równowagę i świadomą kreację.

Współczesny człowiek staje się dziś więźniem własnych przekonań, automatycznych nawyków zachowań oraz sposobu postrzegania rzeczywistości.

Odzyskiwanie kontroli nad własną projekcją, to moment kiedy zaczynasz dostrzegać, że masz realny wpływa na siebie i swoje życie.

Twoje myśli, emocje oraz nawyki kształtują Twój świat.
Zmieniając ograniczające przekonania, nawyki, czy negatywne emocje, doświadczasz poprawy w wielu dziedzinach swojego życia i odzyskujesz wewnętrzny spokój. 
Czerpiesz pełną radość z własnego życia.

Nie pozwól by Twój umysł decydował o twoim “teraz” zamykając Cię w przeszłości i nakazując wybiegać w przyszłość, bo tak tracisz chwilę obecną i przestajesz żyć.
Stań się własnym marzeniem, świadomie wypowiedzianym    i odkrytym na nowo.

Basic

Jeszcze nigdy zmiana nie była taka prosta i przyjemna, a manifestacja taka skuteczna. Wystarczy intencja i uwaga, by doświadczyć transformacji siebie i swojej rzeczywistości.

Nauczysz się wykorzystywać swoją intuicję do pracy z ciałem i osiągania wyznaczonych celi. Dzięki postrzeganiu pozazmysłowym, nauczysz się uzdrawiać: myśli, emocje i ciało.

Uwolnisz ograniczające przekonania docierając do samego ich źródła, wykorzystując  technikę pytania i doświadczając wewnętrznego zrozumienia.     

Advanced

Stań się alchemikiem, który zmienia swoje doświadczenia w świadomość, przestaje oceniać, krytykować oraz uwalnia się od iluzji przeszłości i przyszłości, stając się świadomym obserwatorem siebie i swojej przestrzeni w “teraz”.

Zrozum, że obfitość to stan umysłu, to wewnętrzne doświadczenie, a nie zewnętrzne gromadzenie dóbr. Niektórzy są niezwykle bogaci, lecz czują się biednie. Inni mają niewiele pieniędzy, lecz czują, że prosperują.
Uwalniając ograniczenia, otwierasz się na przepływ nieskończonej obfitości.

Master

Wybierzemy się w podróż po fizycznym ciele, aby zgłębić wiedzę na temat  wpływu emocji na zdrowie poszczególnych układów w ciele i wzmocnić umiejetność intuicyjnego odczytu.
Poznasz wpływ czakr na zdrowie fizyczne oraz na codzienne życie.
Nauczysz się niezwykłych uzdrowień wykorzystując m.in wibrację koloru, kryształów, żywiołów.

9 dni intensywnej praktyki oraz praktycznej wiedzy by w pełni pokochać siebie i na nowo zakochać się w życiu.

Cisza buduje połączenie pomiędzy sercem, a umysłem robiąc przestrzeń dla intuicji.
A kiedy słuchasz wewnętrznego głosu, bardziej świadomie wkraczasz w swoje życie,
osadzony w chwili obecnej.
Budujesz na nowo poczucie swojej tożsamości i wiesz co chcesz robić, i kim być.