Warsztaty
Tajemnice Natury

KOSZT SPOTKANIA

690 ZŁ
RABATY
  • 10%
  • Dla rodzin i osób przychodzących w parach
  • Osoby powtarzające koszt spotkania 280 zł
  • ZADATEK 200 ZŁ

    Płatny przy rezerwacji

CZAS I MIEJSCE

  • Sobota- Niedziela
  • 10:00 - 16:00

Warsztat 2- dniowy

W pogoni do przyszłości oraz pułapki współczesnego życia izolują nas od ziemi, przez co zostaje mało miejsca na wewnętrzną podróż. Tracimy zdolność słuchania głosu naszej duszy. Co raz bardziej tracimy połączenie z naturą, która jest potężnym dostawcą wizji, znaków i wiadomości ze sfery duchowej.

Zapomnieliśmy jak szukać tych znaków, jak wsłuchiwać się w wiadomości wiatru, jak czerpać mądrość z drzew, czy uzdrowienie z kryształów. Warsztaty Tajemnice Natury to wyprawa w celu odzyskania poczucia cudu i połączenia z ziemią.

Pod czas spotkania odkryjesz prawa natury i w pięknym, nie znany dotąd sposób przeniesiesz się na łono natury. Prawa natury są niezmienne i nie możemy od nich uciec, jednak możemy je wykorzystać dzięki prawom wyższego rzędu. Nauczysz się jak korzystać z drzew, aby wprowadzić równowagę i uzdrowienie do swojej przestrzeni.

Poznasz bliżej naturę kryształów, naszych najstarszych braci, którzy swoją wibracją i barwą wzniosą cię na nowe poziomy.

Świat  w którym żyjesz jest ulotny i ciągle się zmienia, przez co gdzieś w środku czujesz, że jest czystą iluzją. Ludzie w pogoni za szczęściem gubią swoje połączenie z tym co fizyczne, a sztuką jest żyć i działać tak , jak gdyby pędzący wszechświat i materia były rzeczywiste, ponieważ w świecie fizycznym moc twoich myśli i emocji jest najpotężniejszą naturalną siłą. Dlatego czas przestać walczyć z tym, co na pozór wydaje się nie możliwe i wykorzystać swoje naturalne moce oraz prawa do kreowania swojego świata.

Używając energii elementów natury – powietrza, wody, ognia i ziemi – oczyścisz stare blokady tak, by w pełni słyszeć sekretne wiadomości pochodzące od twojej duszy

NA KURSIE:

– poznasz wpływ elementów natury na twoje życie- powietrze, woda, ogień i ziemia
– nauczysz się uzdrawiać energią drzew oraz nawiążesz z nimi duchowy kontakt
– nauczysz się uzdrawiać  energią i kolorem kryształów
– spotkasz swoje zwierzęta mocy przy dźwiękach szamańskiego bębna
– siatka krystaliczna – w uzdrawianiu i aktywacji genów przodków
– programowanie kryształów
– spotkasz duchy przyrody – plan eteryczny- wróżki, elfy
– telepatia – nauka czytania w myślach