Masters of Science Flow Way
Seminarium II Stopnia

Kierowany do Absolwentów Stopnia I My way

TERMINY 2018 

KOSZT

Bilet „VIP”-  seminarium + konsultacja w dniach spotkania ( do 15 minut)
lub po spotkaniu drogą email.
W trakcie seminarium istnieje możliwość dokupienia konsultacji.

Rezerwacja miejsca na podstawie zgłoszenia i dokonania wpłaty 
zadatku 200 zł 
na konto 
98 1140 2017 0000 4102 1126 3060

CZAS I MIEJSCE:
Bielsko- Biała 43-300
ul.Łupkowa 9

Piątek – Niedziela 
10:00- 17:00

Na seminarium II stopnia dotykamy szeroko pojętych tematów dotyczących obfitości.

Przed przyjściem na świat pozwoliliśmy sobie na pewne zmiany, które umiejscowiły nas w synchronizacji z Boskim Czasem naszej planety. Życie zgodnie z nim jest łatwiejsze, możemy osiągnąć wówczas o wiele więcej, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Wielkie znaczenie ma zatem świadomość obfitości. Każdy z nas jest indywidualnym polem energetycznym i w zależności od tego jakie energie i jakie elementy znajdują się w nim- przyciągamy do siebie takich, a nie innych ludzi, takie lub inne okoliczności, sukces albo porażkę.

Wszystko w naszym życiu opiera się na relacjach i prawach wszechświata : Rytmu, Biegunowości, Przyciągania, Przyczyny i Skutku.

Każdy z nas z pewnością chciałby mieć życie takie o jakim marzy. Jeżeli jednak rozpoznajesz, że rzeczywistość nie układa się po Twojej myśli, to znak, że nadszedł czas podjąć kroki, by odwrócić trend, przetransformować  frustrację na pomyślność, zacząć budować zdrowe więzi z najbliższymi i przyciągać do siebie to wszystko czego pragniesz, a wszystko za sprawą świadomości serca.

Możesz wszystko. Możesz być kim chcesz, mieć co chcesz i robić co chcesz, a siła zdolna ci to wszystko zapewnić jest wewnątrz ciebie. Jesteś nieskończoną istotą, z nieskończonymi możliwościami. Jeśli myślisz, że jest inaczej, to znak że uciekasz od odpowiedzialności za siebie i swoje życie. To znak, że boisz się zmian i to co jest stare wydaje ci się fajniejsze i bezpieczniejsze, ale tylko dlatego, że to już znasz.

Chcesz doświadczyć obfitości to przyjmij, że obfitość to stan umysłu. Niektórzy są niezwykle bogaci, lecz czują się biednie. Inni mają niewiele pieniędzy, lecz czują że prosperują. Dzieje się tak dlatego, że obfitość jest doświadczeniem wewnętrznym i nie ma nic wspólnego z zewnętrznym gromadzeniem dóbr.

Jesteś stworzony do tego, aby twoje życie było niesamowite, a moc która jest w stanie to tobie zapewnić jest tylko w Tobie. Jednak dopóki to umysł dyryguje twoim życiem stajesz się przekonany, że Ty nie masz tu nic do powiedzenia.

NA SEMINARIUM:

– nauczysz się manifestować w 100% własną rzeczywistości – 8 kroków sukcesu
– uzdrowisz programy dotyczące: relacji, pieniędzy, zdrowia, sukcesu, samorealizacji- 7 poziomów sukcesu w praktycznej pracy z przekonaniami m.in wizja siebie, uzyskanie akceptacji społecznej, uwolnienie się od presji otoczenia, poszerzanie strefy komfortu- droga do sukcesu
– uzdrowisz programy na linii genetycznej i historycznej- uzdrowienie pamięci porażki oraz uwolnienie zobowiązań, oczekiwań rodzinnych i społecznych
– wzniesiesz swój związek do wymiaru partnerstwa
– uzdrowisz relacje z rodzinną, z obecnym partnerem lub otworzysz się na nową relację
– kontrast- jasność – w obfitości i odnalezieni sensu istnienia
– droga synchronii
– magia wdzięczności
– boski przepływ – droga duszy
– księga istnienia
– wizja – intuicyjne malowanie
– odczyt przyszłości
– przeredagowanie afirmacji aby były 100% skuteczne
– oczyszczanie czakr, aby obudzić swoją gotowość na sukces
– nauczysz się w jakim sposób mieć w uwadze swoje wizje przyszłości, aby przyciągnąć to czego pragniesz

W trakcie kursu doświadczysz:

  • pięknych medytacji
  • sesji grupowych oraz indywidualnych