Odwiedzając naszą Wirtualną Kawiarnię
wspierasz nasze Wydawnictwo Architekt Duszy 

Książka za kawę – z wdzięcznością Sylwia Śliwka

Zwierzęta Mocy -Ogień Tom I e-book.

Wszechświat pełen jest niezwykłych istot, a jednym z najbardziej unikalnych darów, jakie możemy otrzymać, jest połączenie się z własnym zwierzęciem mocy.
Od momentu narodzin towarzyszy Ci energia jednego ze zwierząt, to Twoje osobiste, intuicyjne zwierzę mocy, symbolizujące drogę, jaką Twoja Dusza wybrała na to wcielenie.
Zwierzę mocy to duchowe przewodnictwo, symbolizujące nasze osobiste cechy, talenty oraz potencjał. W życiu człowieka odgrywa znacząca rolę, zapewniając równowagę, wsparcie, ochronę i możliwość rozwoju.

W książce zrozumiesz jaki wpływ na człowieka ma żywioł Ognia oraz moc zwierząt, które reprezentują ten żywioł. 

 Tom I 28 stron

Odwiedzając naszą Wirtualną Kawiarnię
wspierasz nasze Wydawnictwo Architekt Duszy 

Książka za kawę – z wdzięcznością Sylwia Śliwka
Anioły Synchronii e-book

Synchroniczność jest formą przewodnika z „głębszej” warstwy rzeczywistości.
To współwystępowanie dwóch lub większej ilości zdarzeń zewnętrznych, które dla danej osoby mają to samo lub podobne znaczenie, ale nie są powiązane przyczynowo-skutkowo. Mówiąc o Anielskich liczbach mówimy o Synchroniczność symbolicznej.
To rodzaj synchronii, który dotyczy zbieżności symboli lub znaków w Twoim życiu, które mają specjalne przesłanie dla Ciebie. Powtarzające się liczby są formą wiadomości od aniołów lub wszechświata, mającymi przekazać przesłanie lub wskazówkę dotyczącą Twojego życia. Każda liczba ma swoje własne symboliczny przekaz.
w
90 stron podróży po Anielskich liczbach .
+500 Stron

+25 Ćwiczeń   

  + 6 Medytacji

You Decide, to przewodnik po szerokim spektrum wiedzy rozwoju samoświadomości, dzięki, której doświadczysz zrozumienia, akceptacji i uzdrowienia na wielu płaszczyznach codziennego życia. Poznasz system energetyczny człowieka, czym są ciała subtelne i jakie niosą ze sobą informacje, bo wszystko co jest  w Tobie, jest na zewnątrz ciebie.

Rola czakr w ciele. Odkryjesz jakie ograniczające schematy, blokują Twój przepływ energii, tym samym zamykają Cię na doświadczanie obfitości, zdrowia, czy sukcesu oraz co stoi na drodze do  budowana trwałych relacji.  

Wpływ żywiołów na nasze życie i jak zaprosić je do swoje przestrzeni, by cieszyć się harmonią i równowagą ciała i ciał subtelnych. 

Nauczysz się: 

– akceptacji poprzez zrozumienie ewolucji duszy i jej etapów rozwoju

– jak pracować z czakrami poprzez kolory, żywioły, zwierzęta, zapachy i kryształy

– praktyczne testy czakr pomogą zlokalizować ograniczające wzorce

– czakry czwartego i piątego wymiaru 

– dodatkowe ćwiczenia poprowadzą cię przez: proces wybaczania rodzicom oraz samemu sobie, pracę z definicjami i własnym polem energetycznym oraz poznasz i uzdrowisz swojego wewnętrznego krytyka . Praca z lękiem , samodyscyplina oraz rozpoznawanie procesów emocjonalnych w odżywianiu 

– nauczysz się praktykować wdzięczność, zaufanie, miłość do siebie oraz obecność

Dodatkowo w książce znajdziesz medytacje: Transformacja Ognia, Zakotwiczenie w Ziemi, Wewnętrzne Słońce, Złoty Płomień, Kolor oddechu, Wewnętrzne przewodnictwo  

 

Dostępny w wersji drukowanej oraz e-book

Podręcznik Architekt Duszy® Master to przewodnik po anatomii intuicyjnej, zbiór schematów emocjonalnych wpływających na poszczególne obszary i układy w ciele. 

Poznasz przyczyny wybranych chorób oraz struktury siedmiu planów egzystencji, dzięki, którym zbliżysz się do prawdy o sobie.

Ponad 180 stron. Oprawa miękka. 

Bonus: Medytacja Światła 

Dostępny w wersji e-book