ARCHITEK DUSZY® KSIĄŻKI

+500 Stron

+25 Ćwiczeń   

  + 6 Medytacji

Książka, ta, to przewodnik po szerokim spektrum wiedzy, dzięki, której doświadczysz zrozumienia, akceptacji i uzdrowienia na wielu płaszczyznach codziennego życia. Poznasz system energetyczny człowieka, czym są ciała subtelne i jakie niosą ze sobą informacje, bo wszystko co jest  w Tobie, jest na zewnątrz ciebie.

Rola czakr w ciele. Odkryjesz  jakie ograniczające schematy, blokują Twój przepływ energii, tym samym zamykają Cię na doświadczanie obfitości, zdrowia, czy sukcesu oraz co stoi na drodze do  budowana trwałych relacji.  

Wpływ żywiołów na nasze życie i jak zaprosić je do swoje przestrzeni, by cieszyć się harmonią i równowagą ciała i ciał subtelnych. 

Nauczysz się: 

– akceptacji poprzez zrozumienie ewolucji duszy i jej etapów rozwoju

– jak pracować z czakrami poprzez kolory, żywioły, zwierzęta, zapachy i kryształy

– praktyczne testy czakr pomogą zlokalizować ograniczające wzorce

– czakry czwartego i piątego wymiaru 

– dodatkowe ćwiczenia poprowadzą cię przez: proces wybaczania rodzicom oraz samemu sobie, pracę z definicjami i własnym polem energetycznym oraz poznasz i uzdrowisz swojego wewnętrznego krytyka . Praca z lękiem , samodyscyplina oraz rozpoznawanie procesów emocjonalnych w odżywianiu 

– nauczysz się praktykować wdzięczność, zaufanie, miłość do siebie oraz obecność

Dodatkowo w książce znajdziesz medytacje: Transformacja Ognia, Zakotwiczenie w Ziemi, Wewnętrzne Słońce, Złoty Płomień, Kolor oddechu, Wewnętrzne przewodnictwo  

 

Podręcznik Architekt Duszy® Master to przewodnik po anatomii intuicyjnej, zbiór schematów emocjonalnych wpływających na poszczególne obszary i układy w ciele. 

Poznasz przyczyny wybranych chorób oraz struktury siedmiu planów egzystencji, dzięki, którym zbliżysz się do prawdy o sobie.

Ponad 180 stron. Oprawa miękka. 

Bonus: Medytacja Światła