Kursy

Każdy z nas posiada zdolność leczenia i rozwiązywania własnych problemów w sferze emocjonalnej, mentalnej oraz fizycznej.

Zagubieni jednak w codziennej lawinie myśli, których często nie jesteśmy świadomi, trudno odnaleźć równowagę i świadomą kreację własnej rzeczywistości w “teraz”. Współczesny człowiek staje się dziś więźniem własnych przekonań, automatycznych nawyków zachowań i sposobu postrzegania rzeczywistości.

Odzyskanie kontroli nad własną projekcją, to moment, kiedy zaczynasz dostrzegać, że masz realny wpływ na siebie i swoje życie.

Stań się własnym marzeniem świadomie wypowiedzianym i odkrytym na nowo.

Basic

Metoda Architekt Duszy to wszystko, czego potrzebujesz, aby być samowystarczalny w swoim rozwoju osobistym. To umiejętność, z której będziesz korzystać przez całą resztę swojego życia. 

Poznasz zasady i najskuteczniejsze techniki rozpoznawania oraz uzdrawiania pierwotnego źródła swoich negatywnych ograniczeń oraz emocji

KURS PODSTAWOWY

Advanced

Dopóki spełniamy marzenia innych, nie ma przestrzeni na spełnianie naszych.                  Czas uwierzyć w siebie i odrzucić wszelkie ograniczenia. Możesz być kim chcesz, mieć co chcesz i robić to co chcesz, a siła zdolna ci to wszystko zapewnić jest wewnątrz ciebie, bo jesteś nieskończoną istotą, z nieskończonymi możliwościami.

To kolejny krok ku nieskończonej obfitości.

KURS DLA ABSOLWENTÓW BASIC

Master

Jest to jeden z niewielu warsztatów, który tak szeroko przedstawia pracę z ciałem, wielowymiarowymi centrami energetycznymi oraz anatomią intuicyjną.

To okazja by wznieść się poza III wymiar umysłu  i doświadczyć V – wymiarowej rzeczywistości, gdzie wszelka manifestacja jest natychmiastowa.

KURS DLA ABSOLWENTÓW BASIC I ADVANCED

Architekt Duszy
You Decide

Książka, która oprowadzi Cię po praktykach duchowych, przekazując jednocześnie szerokie spektrum wiedzy dzięki, której doświadczysz zrozumienia, akceptacji i uzdrowienia na wielu płaszczyznach codziennego życia.

To rodzaj przewodnika dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z rozwojem osobistym, jak i dla tych, co chcą poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę.

To świetna okazja na niezwykłą podróż w głąb samego siebie, by odkryć własną naturę pełną akceptacji, miłości
oraz podjąć świadomą kreację własnej rzeczywistości.

Poznasz m.in szeroko pojętą anatomię czakr z wykorzystaniem energii m.in: koloru, kryształów, drzew i żywiołów; struktury energetyczne człowieka oraz etapy rozwoju człowieka w sferze energetycznej. Proste ćwiczenia do pracy z ograniczającymi emocjami i przekonaniami, pomogą przenieść wiedzę na praktykę.

Wydanie: oprawa sztywna, 530 stron

Sylwia Śliwka

Wydawnictwo Architekt Duszy

Sesja Indywidualna

To holistyczne podejście do ludzkiej natury, gdzie kluczem
jest dotarcie do przyczyny problemu,
by przywrócić harmonijny przepływ energii
pomiędzy ciałem, umysłem, a duchem.

Nic w naszym życiu nie jest oddzielone od nas.
Wszystko czego doświadczamy
jest odpowiedzią
na nasze nieświadome przekonania i blokady.

WYBIERZ TEMAT DLA SIEBIE