Fabryka Intuicji

Fabryka Intuicji to coś więcej niż autorska metoda coachingu, która powstała poprzez setki sesji z ludźmi, warsztatów i własnych doświadczeń życiowych.  To holistyczne podejście do człowieka jako całości.
Inspirowana nurtami myśli naukowej
oraz niezwykłych przekazów duchowych,
pomaga dokonać znaczących zmian w życiu,
w prosty, skuteczny sposób, na dowolnej płaszczyźnie Twojego życia. 

Jeśli poszukujesz  zmiany. Pragniesz uwolnić się od rutyny codzienności  i zrozumieć sens własnego życia. Chcesz się uwolnić, raz na zawsze, od ograniczających programów i poglądów, które zajmują Twoją  przestrzeń energetyczną i fizyczną. Pragniesz poprawić swoją samoocenę i pokochać siebie. Doświadczyć uzdrowienia duchowego i fizycznego. Zapraszam Cię do Fabryki Intuicji, w niezwykłą podróż ku świadomości, która odmieni nie tylko Ciebie, ale cały twój świat zewnętrzny. 

Niemal każda tradycja duchowa i religie świata mówią o sercu jak o miejscu, przez które można dotrzeć do duszy, mądrości i intuicji. Twoim zadaniem jest odkryć własny świat, a następnie powierzyć się mu całym sobą.

Moc serca to moc inteligencji, która przenika cały wszechświat. Wykracza daleko poza nasze wyobrażenie o nas samych. Jeśli utrzymujesz porozumienie z samym sobą na poziomie emocjonalnym i fizycznym to utrzymujesz równowagę z całym wszechświatem i stajesz się świadomym kreatorem własnego życia.

Umysł koncentruje Twoją uwagę na zdarzeniach, poglądach, przekonaniach.

Serce natomiast zna prawdę i przemówi do Ciebie poprzez intuicję, słuchając go nigdy się nie pomylisz, ponieważ stanowi esencję tego czym jesteś, wie do czego powinieneś dążyć i jest wolne od dualizmu. Serce łączy Cię z głębszym źródłem wiedzy, do której nie znajdziesz dostępu tylko przez umysł.

Nie pozwól by twój umysł decydował o twoim “teraz”zamykając Cię w przeszłości i nakazują wybiegać w przyszłość, bo tak tracisz chwilę obecną i przestajesz żyć. Stań się własnym marzeniem, świadomie wypowiedzianym i odkrytym na nowo. Liczy się każda emocja, myśl i czyn. To wszystko jest energią, a okazana energia zawsze wraca. Twoje serce otwiera przed tobą okno możliwości. Dzięki mocy serca otwiera się dla ciebie nowy świat, w którym nie ma miejsca na przypadki, przeobrażasz lęki w miłość , a przeszkody przyjmujesz jako okazje do duchowego wzrostu.

Serce jest kluczem do wszystkiego czego pragniesz, a umysł jest po to by słuchać co mówi serce.

Zapraszam cię w niezwykłą przygodę poznania samego siebie. Obudzę w Tobie pozytywną reakcję na zmianę, bo każdy może osiągnąć sukces, w każdej dziedzinie życia, pod warunkiem, że będzie szanować własną osobowość i wyznawane wartości.

                                                                                           Sylwia Śliwka

Większość z nas żyje zamknięci w umyśle. Postrzegamy siebie tylko jako człowieka. Istotę żyjąca na ziemi, mającą marzenia. I tak ograniczamy samych siebie. Skupieni jesteśmy na osiąganiu celi, a gdy już osiągniemy wyznaczony cel, w głowie rodzi się następny i następny. Tak zapętleni w czasie, nieustannie zaczynamy od początku i kończymy w tym samym punkcie. Jesteśmy przekonani, że jeśli coś osiągniemy będziemy szczęśliwi. 

Zamieszkujemy świat pełen opinii innych. Często zapętleni w spełnianiu oczekiwań innych, gubimy samego siebie. Tracąc połączenie z własnym źródłem, przestajemy żyć i czerpać radość z tego, kim jesteśmy i co posiadamy. Nieustanie poszukujemy boskich doświadczeń. Zapomnieliśmy, że jesteśmy czymś więcej niż tylko człowiekiem. Jesteśmy tym co materialnie i nie materialne. Przenikamy wszystko i wszystkich. Jesteśmy nieskończoną istotą, z nieskończonymi możliwościami w nieskończonym wszechświecie. Posiadasz kosmiczną świadomość, dzięki której stwarzasz wszystkie formy…tym samym ludzkie ciało i wszystko co doświadczasz. Jesteś wszystkim…a wszystko jest tobą. To jak bycie kroplą w oceanie. Jednocześnie, w tym samym czasie, doświadczamy całości, pozostając nadal kroplą, która posiada własną indywidualność.

Człowiek zamieszkując ciało, gromadzi doświadczenia, które często tworzą iluzję oddzielenia. Im bardziej daje się wciągnąć w tę iluzję, tym bardziej odczuwa tęsknotę i zaczyna poszukiwać. A zagłębiając się w poszukiwania, jeszcze bardziej oddala się od własnego źródła. Zamyka się we wnętrzu swojej głowy i pozwala by umysł sterował całym jego przedstawieniem. Ograniczony własnymi emocjami, wszelkie przeczucia odsuwa od siebie, jako coś niewłaściwego.  Logika i wiara tylko w to, co można zobaczyć i doświadczyć fizycznymi zmysłami. A tym czasem prawdziwe źródło szczęścia i spełniania tkwi w nim samym, w jego sercu.

Serce to nasza emocjonalna inteligencji, która przenika cały wszechświat i łączy nas z wszelkim istnieniem. Serce jest początkiem wszystkiego. Serce daje zrozumienie, dzięki któremu odnajdujesz własną drogę. Zmieniasz przekonania, które ograniczają twoje szczęście. Znajdujesz odpowiedzi na ważne pytania. Odnajdujesz swój cel i samego siebie. Doświadczasz uzdrowienia na wielu płaszczyznach życia.  Wszystko we wszechświecie kryje się w tobie. Pytając o wszystko, sięgaj do siebie. Stań się uważny swoich myśli, emocji, wówczas wyciszysz swój umysł. Cisza buduje optymalne połączenie pomiędzy sercem, a umysłem robiąc przestrzeń dla serca, które może przemówić głosem intuicji. A kiedy słuchasz wewnętrznego głosu, bardziej świadomie wkraczasz w swoje życie, osadzony w chwili obecnej.  Budujesz na nowo poczucie swojej tożsamości i wiesz co chcesz robić i kim być.