Basic On-Line

WYPRZEDANE !!!! Zapraszam cię w podróż z dowolnego zakątka świata do nowej rzeczywistości, poza trzecim wymiarem. 

Jeszcze nigdy zmiana nie była taka prosta i przyjemna, a manifestacja taka skuteczna. Wystarczy intencja i uwaga, by doświadczyć transformacji siebie i swojej rzeczywistości.

Metoda Architekt Duszy to wszystko, czego potrzebujesz, aby być samowystarczalny w swoim rozwoju osobistym. To umiejętność, z której będziesz korzystać przez całą resztę swojego życia. 

Poznasz zasady i najskuteczniejsze techniki rozpoznawania pierwotnego źródła swoich ograniczeń, by wejść w akceptację, zrozumienie i transformację. 

Nauczysz się wykorzystywać swoją intuicję do pracy z ciałem i osiągania wyznaczonych celi. Dzięki postrzeganiu pozazmysłowym, nauczysz się uzdrawiać: myśli, emocje i ciało.

Uwolnisz ograniczające przekonania docierając do samego ich źródła, wykorzystując  technikę pytania i doświadczając wewnętrznego zrozumienia

Technika

Poznasz jak w prosty sposób radzić sobie z własnymi emocjami i myślami oraz jak uwalniać te destrukcyjne, robiąc miejsce nowym. Przestaniesz walczyć ze swoimi problemami i doświadczysz zrozumienia oraz akceptacji.

Medytacje

Nasze medytacje to coś więcej niż tylko wyciszenie umysłu.
To świadomy dialog z podświadomością prowadzący do uzdrowienia ducha, ciała i naszej rzeczywistości.


Praktyka

Doświadczysz techniki w praktyce oraz grupowego uwalniania: ograniczających przekonań, negatywnych myśli i emocji.
Nauczysz się jak samodzielnie pracować z samym sobą, by doświadczać potrzebnej zmiany w wybranej dziedzinie życia.

Program Kursu

BRAK MIEJSC 

Kurs trwa 2 dni

Czas zajęć:

Sobota: 9:00 – 17:00
Niedziela: 9:00 – 17:00

Co Potrzebujesz:

  • komputer z kamerą
  • aplikacja zoom (bezpłatna) 
INWESTYCJA W SIEBIE 890 PLN
OSOBY POWTARZAJĄCE 50% RABATU 
Dodatkowe korzyści :

– książka Architekt Duszy w cenie 179 PLN
– sesja indywidualna w cenie 250 zł
– medytacje 89 PLN

 

Świadomość emocjonalna stanowi klucz do samorealizacji w każdej przestrzeni naszego życia. Dowiesz się, czym jest fraktalna struktura człowieka oraz jak osiągnąć stan koherencji, by doświadczyć stanu równowagi emocjonalnej, mentalnej i fizycznej.

Techniki uwalniania negatywnych myśli, emocji i programowania nowych definicji oraz uczuć. Głęboki proces uwalniania żali, gniewu oraz lęków.

Rozpoznawanie swoich ograniczających przekonań poprzez dotarcie do ich pierwotnego źródła oraz transformacja w nowe.

Jak prowadzić świadomy dialog z samym sobą oraz z podświadomością. Pytania klucz, które prowadzą do samopoznania, uzdrowienia i lepszej kreacji rzeczywistości.

Pracujemy na 9 poziomach. Sięgamy nie tylko do strefy fizycznej, mentalne i emocjonalnej, ale również do pamięci prenatalnej, genetyczne oraz historycznej, dzięki czemu zachodzące procesy są trwałe i zauważalne natychmiastowo.

Nauka uważnej obserwacji. Jak samodzielnie pracować z blokadami, ograniczającymi przekonaniami, nawykami i negatywnymi emocjami. 

Energetyczna struktura człowieka, kluczem do uzdrawiania ciała. Czym są ciała subtelne oraz centra energetyczne i jak wpływają na nasze życie i zdrowie. Aktywowanie i równoważenie centr energetycznych.

Ćwiczenia pogłębiające intuicje oraz nauka intuicyjnego odczytu ciała, dzięki czemu szybko i łatwo docieramy do blokady oraz choroby i jej źródła przyczyny. Aktywacja zmysłu jasnowidzenia.

Techniki oczyszczania i ochrony własnego pola energetycznego przed toksycznymi energiami i toksycznymi ludźmi.

Synchronizacja energii żeńskiej i męskiej kluczem do samoakceptacji i wzmocnienia poczucia własnej wartości.

Jak być obserwator i świadomy kreator, by umiejętnie odczytywać i wykorzystywać synchronię, do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Wyjście z iluzji czasu, by stać się obecnym w chwili teraz.​