Sesje Indywidualne

KOSZT SESJI

Sesje prowadzone
są osobiście
w miejscu:

Bielsko-Biała
ul.Łupkowa 9

lub za pośrednictwem
Skype / Telefonu

Czas sesji do 60 minut

  • 350 zł
  • 280 zł

    Dla Absolwentów kursów Masters of Science

REZERWACJA

  • Telefoniczna
  • 501 874 561
  • Drogą email
  • sylwia@sylwiasliwka.pl
  • System Rezerwacji

Wszelkie działania wbrew tobie i twoim wartościom, długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, którym brak wybaczenia, brak akceptacji i odrzucenie,ciągły stres i presja,  to tylko niektóre elementy, ujawniające się po jakimś czasie w negatywny sposób, w naszym ciele fizycznym.

Nasze przekonania choć są z pozoru subtelne, to jednak zawsze obecne. Są niewidzialnymi czynnikami, które determinują nasze życie. Warto umieć o nie zadbać, abyśmy łatwo potrafili wybrnąć z krzywd i nieporozumień oraz świadomie kreować własną rzeczywistość .

Jedno jest pewne: stosują higienę mentalną na co dzień – dobre samopoczucie pozostaje z Tobą na zawsze.

Dlatego na sesję zapraszam z każdym ważnym dla ciebie tematem, z którym czujesz że nie możesz poradzić sobie sam. Mogą dotyczyć one zdrowia, jak i życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego, wzmocnienie pola energetycznego, czy oczyszczenia czakr i ciał subtelnych. Jeśli jesteś gotowy również możemy pracować na pamięci historycznej pod czas, której uzdrawiamy karmę i prawo przyczynowo – skutkowe twojego życia.

Jedna sesja wystarczy, abyś doświadczył uzdrowienia na kilku poziomach i poczuł zmiany na lepsze. Wiele osób jednak, korzysta z kilku sesji, tak aby nowa jakość, na dobre zagościła w ich przestrzeni. 

Jest to proces indywidualny, zachodzący dla każdego w różnym czasie, a ja jestem tu by Ci pomóc na drodze ku zdrowiu, szczęściu i nowej świadomości.