Kursy

My Way

Kurs My Way to podstawowy kurs Masters of Science, który wprowadzi cię w sztukę świadomej kreacji własnej rzeczywistości, poza dualizmem. Pod czas kursu połączysz swoje ciało, umysł i dusze w jedno, odnajdując swoją prawdziwą tożsamość w przestrzeni serca.

Flow Way

Kurs obfitości.
Każdy z nas jest indywidualnym polem energetycznym i w zależności od tego jakie energie się w nim znajdują – przyciągamy do siebie takich, a nie innych ludzi, takie lub inne okoliczności, sukces lub porażkę.
Na kursie nauczysz się jak wpływać na swoje pole,
aby zwiększyć swoją skuteczność w samorealizacji do 100%.

Elizjum

To mistrzowski kurs o zaawansowanej anatomii intuicyjnej oraz medycynie czakr. Jest to jeden z niewielu warsztatów, który tak szeroko przedstawia zasadę pracy z ciałem i wielowymiarowymi centrami energetycznymi oraz chorobami. 

Soul Mate

Masters of Science Soulmate to kurs, który pozwoli przywrócić twoją wewnętrzną równowagę oraz poczucie własnej wartości, dzięki czemu pokochasz samego siebie, a to podstawa, aby przyciągnąć bratnią duszę do swojej przestrzeni lub być w zdrowej i szczęśliwej relacji partnerskiej.

Body Balance

Uwolnisz negatywne doświadczenia z przeszłości, które tłumią energię życiową, naturalnie płynącą przez ciało, dzięki czemu zaczniesz pulsować energią idealnej wagi i zaczniesz chudnąć. Wzmocnimy akceptację ciała fizycznego poprzez świadome odżywiania ciała, intuicji i czakr. 

Intuicyjny Manager

Bycie człowiekiem sukcesu w dzisiejszych czasach, to taniec na bardzo cienkiej linie zawieszonej pomiędzy twoją wizją, a rzeczywistymi realiami. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz stań się genialnym człowiekiem – Jasnowidzącym Managerem.