Zapraszam Cię na autorski cykl kursów oraz sesje uzdrawiania, podczas których doświadczysz nie tylko uzdrowienia siebie, ale i Ty zaczniesz być uzdrowieniem dla innych.

Nasze spotkania odbywają się w całej Polsce, a najczęściej w Fabryce Intuicji w Dolince Straconki Beskidu Małego w Bielsku -Białej. W zielonym miejscu pod lasem, otoczonym górami, gdzie złapiesz “głębszy oddech” i odkryjesz magiczną atmosferę, pełną wolności, dobroci i radości.

W poczuciu pieczy i spokoju, będziesz mógł swobodnie nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym Ja, uzdrawiając życie emocjonalne, mentalne i fizyczne – własne  i bliskich.

Współpracujemy również z ośrodkami instytucjonalnymi  oraz firmami  (coaching +rekrutacja) pracują z pod- i nad- świadomością, na poziomie najwyższym z aktualnie możliwych.


Sylwia to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta.  Wprowadza w życie zasadę, że myśli oraz emocje są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiowała nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji i uzdrawiania. Dzięki zdolnościom jasnowidzenia, które odkryła we wczesnym dzieciństwie, swoją wiedzę czerpię również z innych wymiarów.  Już od  ponad 10 lat prowadzi seminaria oraz sesje. Tysiące osób nauczyło się jak w prosty sposób, świadomie wpływać na swoją przestrzeń fizyczną i energetyczną.  Dziś uzdrawia i uczy jak: - uwolnić się od ograniczeń blokujących nasze szczęście, zdrowie oraz samorealizację - uzdrowić ciało fizyczne - rozwijać się duchowo i odkryć możliwość rozwoju umiejętności "niezwykłych", które są uśpione w umysłach. Jesteśmy niesamowicie potężni, nawet o tym nie wiedząc. Jesteśmy stworzeni ze światła i z natury jesteśmy wielowymiarowi, co daje nam dostęp do "niemożliwego"

Nadchodzące Wydarzenia 2018

Sylwia Śliwka
Fabryka Intuicji
Bielsko-Biała 43-300
ul. Łupkowa 9
 

tele.: 501 874 561
sylwia@sylwiasliwka.pl
konto do wpłat Mbank
98 1140 2017 0000 4102 1126 3060
Sesje on- line : 
Video Messenger 
Sylwia Śliwka- Fabryka Intuicji