Fabryka Intuicji

Zapraszam Cię na autorski cykl spotkań Masters of Science oraz sesje uzdrawiania, podczas których doświadczysz nie tylko uzdrowienia siebie, ale i Ty zaczniesz być uzdrowieniem dla innych.

Nasze spotkania odbywają się w całej Polsce, a najczęściej w Fabryce Intuicji w  Dolince Straconki Beskidu Małego w  Bielsku -Białej. W zielonym miejscu pod lasem, otoczonym górami, gdzie złapiesz “głębszy oddech” i odkryjesz magiczną atmosferę, pełną wolności, dobroci i radości.

W poczuciu pieczy i spokoju, będziesz mógł swobodnie nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym Ja, uzdrawiając życie emocjonalne, mentalne i fizyczne – własne  i bliskich.

Współpracujemy również z ośrodkami instytucjonalnymi  oraz firmami  (coaching +rekrutacja) pracują z pod- i nad- świadomością, na poziomie najwyższym z aktualnie możliwych.

Fabryka Intuicji to nie tylko miejsce do niezwykłych spotkań w wysokich energiach, ale również nasza artystyczna pracownia, gdzie powstają obrazy malowane intuicyjnie oraz autorska kryształowa biżuteria.

Pracownia

Kryształy

Obrazy